Chalupa na Kyšperce

Samotná chalupa stojí na rozlehlém pozemku v blízkosti dvou rybníčků. Kapacita chalupy je 16 osob. Parkování je možné přímo u objektu.

Chalupa nabízí možnost ubytování v pěti pokojích. Z toho jsou 4 pokoje 3 lůžkové, jeden pokoj s balkonem ve štítu 4 lůžkový. V celém Objektu zajišťujeme vytápění v Ú.T. V každém pokoji jsou dvě postele s nočními stolky, skříň, televize. Do všech pokojů je možné po dohodě přidat přistýlku.

Naproti pokojům se nachází dvě koupelny vybavené vanami, dvěma samostatnými WC a vybavená kuchyň (el. sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, dvě ledničky).

Hosté mohou využít společenskou místnost v přízemí pro 15 osob s televizí a kamny. Dále je k dispozici místnost se stolním tenisem.

Pro chvíle odpočinku a relaxace je v chalupě připravena sauna. Využít ji mohou ubytovaní celého objektu a pronájem sauny je pro uzavřenou společnost až 8 osob. Součástí relaxační místnosti je sprchový kout. Saunu si můžete objednat dle dohody.
Cena 700,- Kč/hod.

K dispozici je i venkovní ohniště.

V celém objektu je zákaz kouření!

Foto objektu Foto objektu Foto objektu Foto objektu Foto objektu Foto objektu Foto objektu Foto objektu Foto objektu Foto objektu Pohled na chalupu Chalupa s vejměnkem